Zakończenie roku szkolnego

Strona główna » Zakończenie roku szkolnego

2017-06-23

23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był to rok pełen wyzwań, ale przede wszystkim wielu sukcesów. Uczniowie naszej szkoły zdobywali nagrody w różnorodnych konkursach na szczeblach powiaty i województwa reprezentując godnie naszą szkołę.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom za trud pracy i wspólny rok. W tym dniu pożegnaliśmy trzy nauczycielki odchodzące na emeryturę Panią Krystynę Czajka, Grażynę Kozub i Wandę Gruszka.

Popłynęły również słowa podziękowania od uczniów i Rady Rodziców dla Pani Dyrektor Joanna Frydrych która kończy kadencję dyrektora naszej szkoły. Pani Joanna Frydrych była dyrektorem 3 kadencje łącznie 15 lat - 5 lat dyrektorem Gimnazjum i 10 lat dyrektorem ZSO w Syryni. Te chwile dostarczyły nam wielu wzruszeń i pozostaną na długo w naszej pamięci.

W tym dniu słowa podziękowania zostały również skierowane do Państwa Marzeny i Dariusz Matuszek oraz Proboszcza Księdza Piotra Kachel. Jak co
roku przyznano nagrodę motywacyjną ufundowaną przez Państwo Janinę i Joachima Kłos. Nagrodę w tym roku otrzymała Marcelina Głąbica.

  
drukuj
« powrót
Do góry