Kalendarz

Szkoła » Kalendarz

Kalendarz szkoły na rok szkolny 2018/2019

  • 03.09.2018 - inauguracja roku szkolnego 2018/2019 , wychowawcy klas I SP (I. Honus, U. Słowińska),
  • 9.09.2018 - Gminne Dożynki w Lubomi opiekunowie D. Orliński, M. Gardzielik
  • 20.09.2018 - wybory do samorządu uczniowskiego, wybory opiekuna samorządu
  • 28.09.2018 - apel z okazji Dnia Chłopca - samorząd uczniowski
  • 25.09.2018 - wycieczka klas VII i VIII do Muzeum Śląskiego oraz Parku Naukowo- Technologicznego Euro Centrum w Katowicach - opiekunowie wychowawcy oraz S. Kuśka
  • 15.10.2018 - Dzień Edukacji Narodowej, święto patronów szkoły – V a,b,c Grzegorz Kajewski, Lidia Kulesza, Dorota Jurczyk
    • wywiad w formie filmu o patronach szkoły J. Frydrych, S. Kuśka
  • listopad 2018 - Dzień profilaktyki szkolnej A. Hyła –Ignacek, D. Antończyk oraz wychowawcy klas
  • listopad 2018 – dni języków L. Kaczyna- Szczęch, S. Muzyka – Kucza, D. Jurczyk, I. Kozub, A. Golli
  • 14.11.2018 - apel z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości S. Kuśka, P. Rosa-Glaeser, K. Fulneczek, A. Hyła – Ignacek, U. Słowińska - dekoracja
  • 6.12.2018 - Mikołaj wyjazd wszystkich uczniów do kina Cinema City
  • 20.12.2018 – spotkanie opłatkowe nauczycieli i pracowników szkoły
  • 21.12.2018 - przy wigilijnym stole- Jasełka przygotowują klasy VI a i b oraz klasa II a i b SP B. Zdyb, P. Rosa – Glaeser, Elżbieta Hetmaniok. Urszula Grychnik
  • 22.12.2018 - 31.12.2018 zimowa przerwa świąteczna
  • 11.01.2019 - XVIII Biesiada Kolędowa – przygotowanie prezentacji z wszystkich biesiad Joanna Frydrych, Grzegorz Kajewski , wspólne kolędowanie Krzysztof Fulneczek
  • 11.02.2019 – 24.02.2019 – ferie zimowe
  • 23.01.2019 – próbny egzamin klas ósmych i gimnazjalnych część humanistyczna
  • 24.01.2019 - próbny egzamin część matematyczno
  • 25.01.2019 - próbny egzamin klas ósmych część językowa
  • 8.03.2019 - apel z okazji Dnia Kobiet przygotowuje samorząd uczniowski
  • 21.03.2019 – pierwszy dzień wiosny – przebranie + hepenning –samorząd i pedagog
  • 09.04.2019 - apel wielkanocny P. Szeliga, M. Grzonka
  • 18.04.2019- 23.04.2019 - wiosenna przerwa świąteczna
  • 10.04.2019 - egzamin gimnazjalny część humanistyczna
  • 11.04.2019 - egzamin gimnazjalny część matematyczno - przyrodnicza
  • 12.04.2019 - egzamin gimnazjalny część językowa
  • 15.04.2019 – egzamin ósmoklasisty
  • 16.04.2019 – egzamin ósmoklasisty
  • 17.04.2019 - egzamin ósmoklasisty
  • 8.05. 2019 - apel z okazji Konstytucji 3 Maja klasy VII S. Muzyka – Kucza, D. Antończyk
  • maj 2017 - zbiórka surowców wtórnych Jolanta Hausman
  • 31.05.2019- Dzień Dziecka- szkolny dzień sportu odpowiedzialni M. Kurzydym, R. Kaczor, D. Orliński, J. Frydrych, K. Czajka oraz wychowawcy klas
  • 17.06.2019 - zakończenie klas ósmych R. Kaczor, J. Frydrych
  • 18.06.2019 – zakończenie klas III G - D. Orliński, M. Gardzielik
  • 19.06.2019 – talent show
  • 21.06.2019 – zakończenie roku szkolnego

TERMINY WYWIADÓWEK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  • 12.09.2018 - wywiadówka inaugurująca nowy rok szkolny 2018/2019
  • 08.11.2018 - wywiadówka z wychowawcą w klasach, spotkanie RR w sprawie zabawy andrzejkowej
  • 13.12.2018 - wywiadówka - podanie proponowanych ocen na I półrocze
  • 24.01.2019 - ogólna wywiadówka - podziękowanie za zorganizowanie uroczystości oraz podsumowanie wyników nauczania za I półrocze
  • 28.03.2019 – wywiadówka w klasach
  • 09.05.2019 - wywiadówka - podanie proponowanych ocen na II półrocze

 

drukuj
« powrót
Do góry