Podsumowanie projektu edukacyjnego "Polubić czytanie"

Strona główna » Podsumowanie projektu edukacyjnego "Polubić czytanie"

2019-03-22

Konkurs na „Najpiękniejszy lapbook”  rozwiązany!

W KATEGORII KLAS  IV - VI

Miejsce I

„Tomek  Łebski”

Wykonali:    Eryk Nieborowski  kl. IV  b

                   Aleksandra Michalska    kl. IV b

                   Juliusz Graboń   kl. IV b

                   Wiktoria Janoszek   kl. IV b

Wyróżnienie

„Szczurki chwytają życie za ogon”

Wykonali:     Sara  Szyra   kl. IV a                                                                             

                   Magdalena Jęczmionka kl. IV a

                   Daniel Kolon    kl. IV a

Wyróżnienie

„Zosia i jej ZOO”

Wykonali:    Malwina Cieślak   kl. IV c                                                                   

                   Nadia Bugla  kl. IV c

                   Tatiana Bugla    kl. IV c

                   Karolina Czajka   kl. IV c                                                                      

                   Nikol Krzychala  kl. IV c

                   Anna Matuszek    kl. IV c

Wyróżnienie

„Panika w Egipcie”

Wykonali:    Sebastian Majewski   kl. IV a                                                                        

                   Kamil Matuszek   kl. IV a

                   Małgorzata Tkocz  kl. IV a

                   Paulina Bąk     kl. IV a          

W KATEGORII KLAS  VII – VIII  I  III GIM.

Miejsce I ex aequo

„Osobliwy dom pani Peregrine”

Wykonali:    Karolina  Glaeser  kl. VIII b

                   Ariel  Biedrunka   kl. VIII b

                   Mateusz Bogusz   kl. VIII b

                   Adrian  Bulenda   kl. VIII b

                   Marcin  Koźlik    kl. VIIIb

Miejsce I ex aequo

„Więzień labiryntu”

Wykonali:    Marta Tomanek   kl. III a Gim.

                   Oliwia  Kąsek     kl. III a Gim.

                   Oliwia Zmuda    kl. III a Gim.

                   Oliwia Cebulak  kl. III a Gim.

                   Paulina  Goralczyk  kl. III a Gim.

                   Leticja Wieczorek   kl. III a Gim.

Wyróżnienie

„Dziennik cwaniaczka”

Wykonali:    Jacek Grzonka   kl. III a Gim

       Ramir  Wuwer     kl. III a Gim.

                   Kacper  Swoboda   kl. III a Gim.

                   Daniel  Szturma    kl. III a Gim.

                   Bartosz  Sokół  kl. III a Gim

 

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III pod hasłem: „Mój ulubiony bohater książkowy” rozwiązany!

Miejsce I

„Martynka: wakacje u babci  „

Wykonały:  Nicola Otawa   kl. II b

      Maria Altuntas  kl. II b

                  Malwina Jęczmionka  kl. IIb

     Hanna Halszka  kl. II b

Miejsce II

„Pirat Patch”

Wykonali:    Dominik Miljon  kl. II b

                   Oskar Serwotka  kl. II b

                   Aleksander Leks  kl. II b

                   Krzysztof  Lenartowicz  kl. II b

Miejsce III

„Mam przyjaciela kierowcę …”

Wykonali:    Krzysztof  Kretek   kl. II a

                   Mateusz Koniuszy  kl. II a

                   Jan Rajman  kl. II a

  
drukuj
« powrót
Do góry